UA|RU

Світлові короби Хмельницький

 

Світлові короби - конструкція, що представляє собою складений об'єкт зовнішньої реклами, розташований поблизу від території закладу. Виготовлення коробів - серйозний процес, що вимагає майстерності і підготовки. Професійна робота і навички фахівців РВК «Артлайт» допоможуть впоратися із завданнями будь-якого рівня складності в максимально короткий термін.

Приклади готових робіт

Прикрасити фасад будівлі допоможуть алюмінієві, залізні, пластикові та текстильні короба. Тонкі і ультратонкі лайтбокси легкі в монтажі, а світлодіодні і світлові короби додадуть освітлення і краси в темний час доби. До замовлення доступні лайтбокси на дах, настінні і підвісні. Двосторонні короба і led-екрани розширять точки огляду рекламного виробу. Об'ємні вивіски, панелі і логотипи стануть незамінним помічником в ідентифікації торгової точки, магазину, ресторану і т.п.

Про плюси для бізнесу

Світлові короби на замовлення за низькими цінами в Україні.

Наші точки в Віньківці, Стара Синява, Теофіполь, Шепетівка, Волочиськ, Летичів, Ізяслав, Красилів, Деражня, Нова Ушиця, Дунаївці, Білогір'я, Полонне, Старокостянтинів, Чемерівці, Городок, Хмельницький, Славута, Ярмолинці. Вигідні ціни на покупку світлових коробів в РВК «Артлайт».

Нові можливості для просування бізнесу!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto