Світлові короби в Хмельницькому

Світлові короби - конструкція, що представляє собою складений об'єкт зовнішньої реклами, розташований поблизу від території закладу. Виготовлення коробів - серйозний процес, що вимагає майстерності і підготовки. Професійна робота і навички фахівців РВК «Артлайт» допоможуть впоратися із завданнями будь-якого рівня складності в максимально короткий термін.

ПРИКЛАДИ ГОТОВИХ РОБІТ

 Прикрасити фасад будівлі допоможуть алюмінієві, залізні, пластикові та текстильні короба. Тонкі і ультратонкі лайтбокси легкі в монтажі, а світлодіодні і світлові короби додадуть освітлення і краси в темний час доби. До замовлення доступні лайтбокси на дах, настінні і підвісні. Двосторонні короба і led-екрани розширять точки огляду рекламного виробу. Об'ємні вивіски, панелі і логотипи стануть незамінним помічником в ідентифікації торгової точки, магазину, ресторану і т.п. 

ПРО ПЛЮСИ ДЛЯ БІЗНЕСУ 

  • Приплив гостей і покупців; 
  • Хороша видимість рекламного носія; 
  • Бюджетний спосіб популяризації товару або закладу; 
  • Різноманіття дизайну, форм і колірних рішень; 
  • Тривала експлуатація світлових коробів (більше 3 років).

СВІТЛОВІ КОРОБИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ В УКРАЇНІ.

Наші точки в Віньківці, Стара Синява, Теофіполь, Шепетівка, Волочиськ, Летичів, Ізяслав, Красилів, Деражня, Нова Ушиця, Дунаївці, Білогір'я, Полонне, Старокостянтинів, Чемерівці, Городок, Хмельницький, Славута, Ярмолинці. Вигідні ціни на покупку світлових коробів в РВК «Артлайт». Нові можливості для просування бізнесу!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: