Світлові короби в Кропивницькому

Стильний дизайн і грамотне оформлення світлових коробів допоможе залучити необхідну увагу людей з вулиці. Сформувати статус закладу і переконати в якості пропонованої продукції можливо завдяки професіоналізму РВК «Артлайт». Красива зовнішня реклама здатна не тільки прикрасити фасад приміщення, але і зробити випадкового перехожого постійним клієнтом вашої компанії.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА

 Короба і вуличні лайтбокси характеризуються особливою технологією виробництва. Світлові, світлодіодні і об'ємні короби додадуть світла там, де його не вистачає. Стельові, підвісні, тонкі і ультратонкі лайтбокси підійдуть для внутрішнього і зовнішнього кріплення. Алюмінієві і текстильні об'єкти відрізняються тривалим терміном корисного використання, без втрати якості. До замовлення доступні короба з інкрустацією, led, світильники і готові лайтбокси. Асортимент зовнішньої реклами порадує власників розмаїттям кольорів і розмірів.

5 ГОЛОВНИХ ПЕРЕВАГ

  • Цілодобова робота об'єктів реклами; 
  • Легкість монтажу; 
  • Оригінальність дизайну; 
  • Широке охоплення публіки потенційних клієнтів; 
  • Низька ціна.

ЗАМОВИТИ НЕДОРОГО СВІТЛОВІ КОРОБИ В КОРОТКИЙ ТЕРМІН

 Купити лайтбокси та світлові короби за розумні гроші допоможуть фахівці РВК «Артлайт». Якісні послуги зовнішнього рекламування в Україні, включаючи Благовіщенське, Кропивницький, Олександрія, Новомиргород, Компаніївка, Вільшанка, Онуфріївка, Гайворон, Добровеличківка, Бобринець, Світловодськ, Долинська, Мала Виска, Голованівськ, Новоархангельськ, Олександрівка, Новгородка, Петрове, Знам'янка, Новоукраїнка , Устинівка. 

«Артлайт» - доступність, оперативність, неповторність. Чекаємо дзвінків і звернень!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: