Світлові короби в Одесі

Одним із затребуваних видів реклами вважаються світлові короби. Різні за розміром, довжині і висоті, вони кожен раз виходять неповторними. Низька вартість, широкий вибір коробів і лайтбоксів від виробників РВК «Артлайт» зроблять заклад колоритним, оригінальним і привабливим в очах потенційних гостей і покупців.

АСОРТИМЕНТ РЕКЛАМНИХ ОБ'ЄКТІВ

 Все, від світлових, світлодіодних, тонких, ультратонких коробів і лайтбоксів для створення неповторного дизайну. Всі об'єкти реклами виробляються з якісних складових, включаючи алюміній, текстиль, пластик, короба з інкрустацією і т.п. Список виробників доповнюють стельові, настінні і лайтбокси на дах і автомобіль. Для тих, хто боїться загубитися в широкому виборі продукції, зручним варіантом стануть готові вироби або led-реклама.

5 ПЛЮСІВ ЗАМОВЛЕННЯ ЛАЙТБОКСІВ І КОРОБІВ

  • Монтаж на вулиці і всередині приміщення за рахунок компактності і зручності кріплень; 
  • Значне охоплення аудиторії; 
  • Висока якість зовнішньої реклами завдяки сучасним технологіям; 
  • Довговічність конструкцій; 
  • Доступні ціни.

СВІТЛОВІ КОРОБИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ

Купити світлові короби і вивіски від виробників РВК «Артлайт» за низькою ціною в Ананьїв, Захарівка, Іванівка, Арциз, Ізмаїл, Кілія, Балта, Кодима, Доброслав, Подільськ, Білгород-Дністровський, Любашівка, Болград, Велика Михайлівка, Овідіополь, Миколаївка, Окни, Роздільна, Саврань, Березівка, Рені, Сарата, Тарутине, Біляївка, Татарбунари, Ширяєве. 

Почни бізнес з грамотної реклами!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: