UA|RU

Послуги

 Послуги

Наша компанія займається наданням рекламних послуг професійно і якісно більш десятка років. Асортимент пропонованої продукції досить великий. Яка б не була у Вас площа для розміщення реклами, ми підберемо найбільш оптимальний варіант.

Місця розміщення реклами

Ми надаємо послуги рекламної діяльності в таких місцях, як:

Скрізь, де є можливість розмістити інформацію, ми виготовляємо і встановлюємо вироби, виходячи з потреб і можливостей замовника.

Види рекламних послуг, які пропонує наша компанія

Весь спектр послуг нашого рекламного агентства складно описати в одній статті. Детально Ви можете прочитати про них на сторінках нашого сайту. Ось деякі з найбільш затребуваних рекламних послуг в Україні:

Вартість рекламних послуг

Ціни на послуги нашої рекламної фірми варіюються в залежності від таких показників, як:

В кожному окремому випадку формується своя оплата. У загальну суму включаються всі послуги рекламної діяльності, які надаються замовнику.

Переваги отримання рекламних послуг в РВК «Артлайт»

Ми виконуємо повний цикл робіт, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи запуском в експлуатацію конструкції. У нас є власне виробництво, сучасне обладнання та досвідчені співробітники. Кожну деталь ми ретельно перевіряємо перед складанням. Закуповуємо складові безпосередньо у виробників. Все перераховане вище дозволяє нам випускати високоякісну продукцію за привабливими цінами.

Звертаючись в рекламне агентство, що займається перепродажем і не має тих ресурсів, які є у нас, Ви не тільки значно переплачуєте, а й додатково шукаєте монтажника, дизайнера та інших майстрів за додаткову плату. Пам'ятайте, що замовляючи комплекс заходів у виробничій фірмі, Ви економите свої гроші, час і нерви.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto