UA|RU

Зовнішня реклама Чернігів

Зовнішня реклама - основа, з якої має починатися будь-який бізнес. З її допомогою легше поширити відомості про продукцію, товар або конкретну торгову точку, магазин. Тому важливо вибрати команду професіоналів, які знаються на своїй справі. РВК «Артлайт» має багаторічний досвід здійснення рекламних компаній з великою ефективністю. Широкий асортимент конструкцій (білборди, лайтбокси, банера, брендування) дозволять тримати безперервний зв'язок з потенційними клієнтами без розпилення бюджету.

Формат рекламних носіїв

Популяризація бренду, логотипу компанії, продукції закладу можлива за допомогою світлових або світлодіодних вивісок, що привертають увагу яскравістю і масштабністю. Об'ємні букви вигідно виглядають на великій відстані від об'єкта, що також важливо. LED-екрани заповнюють інформацією час, що витрачається на пересування пішоходів або водіїв по вулицях. Виробництво зовнішніх покажчиків представлено широким вибором кольорів, форм і дизайнів. Якість виробів не відбивається на вартості.

Шість переваг роботи з нами

Купити вигідно зовнішню рекламу без переплат

Замовлення зовнішньої реклами за доступними цінами доступне в Ічня, Ріпки, Бобровиця, Варва, Короп, Корюківка, Сновськ, Мена, Борзна, Ніжин, Бахмач, Сосниця, Новгород-Сіверський, Прилуки, Семенівка, Куликівка, Городня, Носівка, Козелець, Срібне, Чернігів, Талалаївка в РВК «Артлайт».

«Артлайт» - робота фахівців на професійному рівні!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto