UA|RU

«Летючий гравій нам не страшний!»


Кожному водієві добре відомі найбільш вразливі місця на кузові авто - це бампер, фари, крила і капот. Вони частіше за інших страждають при ДТП і від випадкового попадання твердих предметів (гравій, гілки, абразивний пил).

Раніше для захисту цих зон використовували «бронювальне» покриття, але сьогодні йому на зміну прийшла антигравійна плівка, створена з високоякісного прозорого полімеру з унікальними властивостями. Вона має стабільно високий показник світлопропускання, не жовтіє і не розшаровується згодом. При цьому вона не є перешкодою для УФ-випромінювання, і природне вигоряння ЛФП відбувається рівномірно на захищених і відкритих ділянках кузова. Плівка легко наноситься і міцно утримується на поверхні зі складною кривизною, але при цьому її можна легко зняти, не залишаючи слідів.

Скільки коштує захистити ЛФП?

Вартість нанесення антигравійної плівки залежить від площі, кривизни і форми поверхні, що потребує захисту. Ось приблизне співвідношення цін:

  • Обклеювання фар – в середньому 30 у.о.;
  • Нанесення покриття на весь капот – 200-300 у.о.;
  • Захист бампера – 110-140 у.о.

Для популярних моделей авто існують вже готові викрійки з антигравійної плівки. Вони передбачають захист найбільш важливих зон в передній частині кузова: бампер і прилеглі до нього 40 см капота;

  • Блоки фар;
  • Крила;
  • Дзеркала.

Клеїти такий комплект вигідніше. Так, для MitsubishiOutlander ціна складе 325 у.о., для «Шкоди Октавії» він обійдеться в 290 у.о., а обробка HyundaiTucson буде коштувати 155 у.о. Така різниця пояснюється наявністю нефарбованих елементів (бампера, дзеркала), які не потребують додаткового захисту.

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto