Біжуча стрічка в Хмельницькому

Одним з найбільш вигідних і продуктивних видів зовнішньої реклами є світлодіодні стрічки. Вони розташовуються на фасадах комерційних об'єктів і гарантовано підвищують купівельний трафік. Конструкції незмінно демонструють зростання потоку покупців до 80% і використовуються в таких закладах як: 

Каталог

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЧЕРВОНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Червона, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 515 $/м.кв
до 1 м.кв
від 490 $/м.кв
від 1 м.кв
від 470 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЖОВТА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Жовта, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЗЕЛЕНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Зелена, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 570 $/м.кв
до 1 м.кв
від 550 $/м.кв
від 1 м.кв
від 530 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - СИНЯ
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Синя, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 565 $/м.кв
до 1 м.кв
від 545 $/м.кв
від 1 м.кв
від 525 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - БІЛА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Біла, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ПОВНОКОЛЬОРОВА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Повнокольорова, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 1 195 $/м.кв
до 1 м.кв
від 1 020 $/м.кв
від 1 м.кв
від 910 $/м.кв

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

 Світлодіодні стрічки виготовляються зі сталі, товщиною 1 мм. Всередині короба розташовуються світлодіоди, які розташовані на пластинах, розміром 32х16 см. Вони комплектуються під необхідний розмір. Термін світіння світлодіодів - до 100 000 годин. Це означає, що конструкція прослужить вам довго. При цьому змінювати тексти можна як і коли завгодно, за допомогою простої програми на комп'ютері, яка входить в комплектацію.

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

КУПИТИ LED ТАБЛО В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НЕДОРОГО

 Замовити інформаційне табло в Хмельницькому ви завжди можете в РВК «Артлайт». Ми працюємо в смт Білогір'я, Віньківці, Летичів, Нова Ушиця, Стара Синява, Тернопіль, Чемерівці, Ярмолинці; м. Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Славута, Старокостянтинів. Хмельницький, Шепетівка. 

Ціна світлодіодних стрічок дуже вигідна в порівнянні з іншими форматами реклами.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: