Світлодіодний екран в Житомирі

LED екрани - формат, який забезпечує увагу покупців і підвищує їх кількість. Яскравий монітор помітний оку з 200 метрів.

 Конструкції бувають:

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕКРАНІВ

 Дозвіл світлодіодного екрану залежить від щільності примикання один до одного світлодіодів. Цей крок починається від 10 мм і більше. Відзначимо, що для установок великих розмірів, які використовуються на вулиці, дозвіл може бути не найвищим - масштабне зображення видно здалеку.

 Екран складається з блоків певного розміру, в які укладені світлодіоди. З них складається потрібний масштаб монітора. Гнучкі форми досягаються за рахунок розташування світлодіодів на жорсткій сітці, якій надається потрібна форма. Термін світіння установки - до 100 000 годин. Вона не споживає багато енергії, що робить її вигідним рекламним носієм.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕКРАНІВ

КУПИТИ ЕКРАН В ЖИТОМИРІ 

РВК «Артлайт» пропонує будь-які формати екранів, з оперативною установкою і обслуговуванням в м. Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Житомир, Коростень, Коростишів, Малин, Чуднів, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль; смт Брусилів, Ємільчине, Лугини, Любар, Народичі, Попільня, Пулино, Романів, Ружин, Хорошів, Черняхів. 

LED - екран - гарантія уваги до вашої торгової точки або потрібного об'єкту.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: