UA|RU

Табло для баскетболу

 

Табло для баскетболу - рахунок гри під контролем. Баскетбол - досить популярна спортивна гра в нашій країні. Уболівальникам на стадіоні або в спортзалі важливо бачити актуальне відображення поточного рахунку. Колись результати писали крейдою на дошці або міняли таблички з цифрами. В наш час є сучасний спосіб відображення - LED табло. Всі моделі мають певні технічні характеристики, загальні для всіх. 

Конструктивні особливості спортивного табло для баскетболу 

Табло спортивне для баскетболу складається з вбудованих в корпус модулів, на яких розташовано безліч пікселів (світлодіодних лампочок). Відстань між ними однакова - 10 мм. Яскравість світіння досягає 9000 кд / м2, що дозволяє дивитися гру з далеких дистанцій. Колір можна вибрати будь-який з п'яти можливих:

Корпус виготовлений із сталевих пластин, товщина яких становить 1 мм. Верх пофарбований порошковим методом, стійким до стирання і впливу шкідливих факторів.

Купити спортивне табло для баскетболу в РВК «Артлайт»

Ми займаємося виготовленням світлодіодних екранів на власному виробництві, тому пропонуємо продукцію по оптимально низьким цінам. Якість продукції перевіряється на всіх етапах: починаючи від купівлі комплектуючих і закінчуючи монтажем конструкції.

Щоб замовити спортивне табло для баскетболу, яке ідеально підійде до запланованого місця встановлення, ретельно виміряйте всі параметри. Якщо ви не знаєте, як це зробити правильно, проконсультуйтеся у наших фахівців. Але найкращий спосіб - виклик майстра на замір. Тут повністю виключаються всі можливі помилки.

Монтаж спортивного табло для баскетболу ви також можете провести самостійно або викликати наших фахівців. Переваги замовлення встановлення в нас полягає в тому, що ми беремо на себе всю відповідальність у разі поломки конструкції під час гарантійного обслуговування.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto