Табло для баскетболу

Табло для баскетболу - рахунок гри під контролем. Баскетбол - досить популярна спортивна гра в нашій країні. Уболівальникам на стадіоні або в спортзалі важливо бачити актуальне відображення поточного рахунку. Колись результати писали крейдою на дошці або міняли таблички з цифрами. В наш час є сучасний спосіб відображення - LED табло. Всі моделі мають певні технічні характеристики, загальні для всіх.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ СПОРТИВНОГО ТАБЛО ДЛЯ БАСКЕТБОЛУ

Табло спортивне для баскетболу складається з вбудованих в корпус модулів, на яких розташовано безліч пікселів (світлодіодних лампочок). Відстань між ними однакова - 10 мм. Яскравість світіння досягає 9000 кд / м2, що дозволяє дивитися гру з далеких дистанцій. Колір можна вибрати будь-який з п'яти можливих:

  • білий; 
  • червоний; 
  • зелений; 
  • жовтий; 
  • синій.

Корпус виготовлений із сталевих пластин, товщина яких становить 1 мм. Верх пофарбований порошковим методом, стійким до стирання і впливу шкідливих факторів.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ СПОРТИВНОГО ТАБЛО ДЛЯ БАСКЕТБОЛУ

КУПИТИ СПОРТИВНЕ ТАБЛО ДЛЯ БАСКЕТБОЛУ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми займаємося виготовленням світлодіодних екранів на власному виробництві, тому пропонуємо продукцію по оптимально низьким цінам. Якість продукції перевіряється на всіх етапах: починаючи від купівлі комплектуючих і закінчуючи монтажем конструкції.

Щоб замовити спортивне табло для баскетболу, яке ідеально підійде до запланованого місця встановлення, ретельно виміряйте всі параметри. Якщо ви не знаєте, як це зробити правильно, проконсультуйтеся у наших фахівців. Але найкращий спосіб - виклик майстра на замір. Тут повністю виключаються всі можливі помилки.

Монтаж спортивного табло для баскетболу ви також можете провести самостійно або викликати наших фахівців. Переваги замовлення встановлення в нас полягає в тому, що ми беремо на себе всю відповідальність у разі поломки конструкції під час гарантійного обслуговування.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти