UA|RU

Табло на стадіон

 

Табло на стадіон - великий екран для великих спортивних досягнень. Табло для стадіону повинно бути таких розмірів, щоб підсумки гри або спортивних змагань було видно з найдальших рядів. Тому вибирати конструкцію слід виходячи з площі і наявності необхідних функцій. Також важливе значення при виборі має той факт, якого типу спортивна споруда, в якому планується монтаж світлодіодного екрана. Це може бути один з варіантів:

Залежно від цього вибирається тип корпусу. При монтажі вуличного спортивного табло важливо враховувати перепади температур і погодні умови. Для такого виду існують моделі здатні витримувати сніг, дощ, сильний вітер, спеку і холод в діапазоні від + 50 ° С до -35 ° С.

Конструктивні особливості світлодіодного табло для стадіону

Існують світлодіодні табло для стадіону, на яких відображаються крім рахунку:

Ціна складається з таких складових, як розміри LED екрану і функціональні особливості. Щоб замовити модель, що оптимально підходить під ваші потреби, зв'яжіться з нашими консультантами, які допоможуть вам визначитися з вибором.

Найпростіший варіант виконання світлодіодного екрана, використовуваного для демонстрації поточного рахунку гри або спортивних змагань, що проводяться на стадіоні, має такі технічні характеристики:

Оформити замовлення світлодіодного екрану для стадіону в компанії «Артлайт»

Для того щоб купити класичний варіант виконання світлодіодного екрану для стадіону, скористайтесь формою замовлення, котра розташована на сайті. Якщо вам потрібно індивідуальне виготовлення, що виходить за рамки стандартної форми, або виникли питання по конструкції, натисніть кнопку зворотного дзвінка. Не забутьте вказати в ній свій контактний номер телефону. Фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом в межах режиму роботи.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Євген Блінов

тренер

«…Професіонали "Артлайт" втілили в життя мою ідею і виготовили спортивне табло для стадіону. Тепер всі вболівальники футбольного матчу мають можливість слідкувати за ходом гри.…»

Табло на стадіон
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Табло на стадіон", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto