UA|RU

Зовнішня реклама Кропивницький

 

Рекламні білборди і вивіски зустрічаються всюди. Це не випадково, адже сучасний бізнес не ефективний без зовнішньої реклами. За її сприяння відбувається «розкручування» бренду, товару і підвищення престижу закладу. Магазин, офіс, турагентство вигідно виділяться серед буденної сірості великого міста і запам'ятаються перехожим надовго завдяки послугам компанії РВК «Артлайт».

різновиди рекламоносіїв

Світлові і світлодіодні вивіски - правильне рішення для погано освітлених провулків і вулиць. Енергозберігаючі світлодіоди прослужать тривалий час, та заощадять бюджет. Дизайн банерів, лайтбоксів і об'ємних покажчиків різноманітний. Колірна гамма, форми і розміри не обмежені.

Проектування візуальної реклами проводиться в індивідуальному порядку, за затвердженим із замовником макетом виробу. LED-об'єкти, живі вивіски та інші види виготовляються з якісних матеріалів, з надійним кріпленням.

Переваги для компанії

Купити зовнішню рекламу недорого

Замовити зовнішню рекламу в РВК «Артлайт» - отримати  якісну і унікальну рекламу за доступною ціною. Ми працюємо в Бобринець, Компаніївка, Устинівка, Гайворон, Добровеличківка, Знам'янка, Благовіщенське, Новгородка, Долинська, Петрові, Новоархангельськ, Новомиргород, Онуфріївка, Голованівськ, Новоукраїнка, Олександрівка, Мала Виска, Вільшанка, Олександрія, Кропивницький, Світловодськ.

Довіртеся професіоналам «Артлайт»!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto