ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА У КРОПИВНИЦЬКОМУ

Рекламні білборди і вивіски зустрічаються всюди. Це не випадково, адже сучасний бізнес не ефективний без зовнішньої реклами. За її сприяння відбувається «розкручування» бренду, товару і підвищення престижу закладу. Магазин, офіс, турагентство вигідно виділяться серед буденної сірості великого міста і запам'ятаються перехожим надовго завдяки послугам компанії РВК «Артлайт».

ОБ'ЄМНІ БУКВИ
ОБ'ЄМНІ БУКВИ
ДАХОВІ КОНСТРУКЦІЇ
ДАХОВІ КОНСТРУКЦІЇ
СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН
СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН
СТЕЛИ РЕКЛАМНІ
СТЕЛИ РЕКЛАМНІ
ФАЛЬШФАСАД
ФАЛЬШФАСАД
СВІТЛОДІОДНИЙ ВІДЕО-СІТІЛАЙТ
СВІТЛОДІОДНИЙ ВІДЕО-СІТІЛАЙТ
ФЛАГШТОКИ ТА ПРАПОРИ
ФЛАГШТОКИ ТА ПРАПОРИ

РІЗНОВИДИ РЕКЛАМОНОСІЇВ

Світлові і світлодіодні вивіски - правильне рішення для погано освітлених провулків і вулиць. Енергозберігаючі світлодіоди прослужать тривалий час, та заощадять бюджет. Дизайн банерів, лайтбоксів і об'ємних покажчиків різноманітний. Колірна гамма, форми і розміри не обмежені.

Проектування візуальної реклами проводиться в індивідуальному порядку, за затвердженим із замовником макетом виробу. LED-об'єкти, живі вивіски та інші види виготовляються з якісних матеріалів, з надійним кріпленням.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КОМПАНІЇ

  • Швидкі терміни виробництва; 
  • Тривалий термін служби (більше 4 років); 
  • Низькі ціни; 
  • Можливість замовлення в багатьох містах України новою поштою;
  •  Неповторність рекламного об'єкта; 
  • Залучення нових клієнтів.

КУПИТИ ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ НЕДОРОГО

Замовити зовнішню рекламу в РВК «Артлайт» - отримати якісну і унікальну рекламу за доступною ціною. Ми працюємо в Бобринець, Компаніївка, Устинівка, Гайворон, Добровеличківка, Знам'янка, Благовіщенське, Новгородка, Долинська, Петрові, Новоархангельськ, Новомиргород, Онуфріївка, Голованівськ, Новоукраїнка, Олександрівка, Мала Виска, Вільшанка, Олександрія, Кропивницький, Світловодськ.

Довіртеся професіоналам «Артлайт»!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти