UA|RU

Антигравійний захист авто плівкою Stek


При русі машини лакофарбове покриття кузова і оптичні прилади пошкоджуються від зіткнення з камінням і піском, що знаходяться в повітряному потоці. Захистити ЛФМ і фари від появи подряпин дозволяє полімерна антигравійна плівка, яка бере на себе удари і поглинає їх енергію.

Сама плівка являє собою абсолютно прозору термополастичну речовину, що пропускає 99% видимого і ультрафіолетового випромінювання. При нанесенні, вона за рахунок високої еластичності щільно прилягає до поверхні будь-якої форми і кривизни, утворюючи на ній тверде глянцеве покриття, аналогічне ЛФП автомобіля. Крім основної функції, плівка надійно оберігає кузовні елементи від попадання води і пилу, чим перешкоджає виникненню корозії.

Особливості антигравійної плівковою захисту

  • Наклеєна на фари плівка анітрохи не знижує потужності світлового потоку. При цьому крихкий матеріал оптичної системи отримує додатковий захист від можливих механічних пошкоджень.
  • Антигравійне покриття, що приймає на себе ударну і абразивну дію, можна легко підтримувати в ідеальному стані, використовуючи звичайні автополіролі для ЛФП.
  • Здатність пропускати УФ-промені є властивості плівки, так як знаходиться під нею кузовна фарбува вигорає з такою ж інтенсивністю, як і незахищені ділянки. Це забезпечує привабливий вигляд транспортного засобу протягом використання антигравійного покриття і після його видалення.

Потреби зняти плівку практично не виникає, адже якщо вона виготовлена ​​за сертифікованою фірмовою технологією, то виробник дає на неї довічну гарантію. Це означає, що покриття збереже свою прозорість (НЕ пожовтіє) і цілісність (НЕ розшарується і НЕ потріскається). Але якщо все-таки необхідно зняти антигравійний захист (для перефарбовування автомобіля або при відновленні після ДТП), то зробити це можна самостійно. Ніяких слідів від неї при цьому не залишиться.

Комп'ютерний розкрій - гарантія якісної поклейки

При нанесенні плівки виникає необхідність підгонки під контури кузовних деталей. Особливо складно робити це для великої площі покриття. З метою спрощення такого процесу використовуються готові лекала, створені для конкретних моделей авто. Вони представлені в цифровому форматі для того, щоб за допомогою комп'ютера і ріжучого плоттера швидко викроювати елементи необхідної форми. При наклеюванні таких деталей забезпечується їх ідеальне прилягання і виключається ймовірність випадкового пошкодження лакофарбового покриття кузова.

Існує вже готова база даних з лекалами, але при необхідності фахівці можуть використовувати ПЗ для швидкого створення унікальних викрійок. У сервісних центрах, які професійно займаються поклейкой плівки, ця послуга є безкоштовною. Нанесення антигравійного покриття рекомендується виконувати саме в таких майстернях, але існує можливість і виїзних робіт фахівців. Для цього їм потрібно приміщення, що відповідає  певним вимогам.

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto