UA|RU

Технологія виготовлення продукції


Аплікація самоклеючою плівкою – процес полягає в нанесенні на плоску поверхню елементів самоклеючої плівки: або попередньо вирізаних на плоттері з одноколірної плівки, або за допомогою повнокольорового друку. Аплікація плівкою може бути виконана на склі, пластику, металі, композитній основі, банерній тканині.

Архітектурне освітлення будівлі – це художнє підсвічування фасаду будівлі та його архітектурних особливостей, яке може бути виконано світильниками, закріпленими безпосередньо на фасад чи в грунт поблизу стін будівлі, або загальним заливаючим освітленням, яке створює підсвічування повністю всієї будівлі.

Брендування продукції – вид рекламної послуги, яка являє собою нанесення логотипу і фірмового знаку на предмети канцелярії, сувенірну продукцію, одяг та транспорт, з метою створення впізнаваного образу і стилістики компанії. Можливість використання широкого спектру технік і матеріалів.

Вакуумна формовка – технологія вакуумного формування виробів з листів термопластичних матеріалів, які під впливом високих температур, вакууму або низького тиску повітря, набувають потрібної форми відповідно до заготовленої прес-форми.

Висічка – представляє собою удар висікального штампу по контуру складної форми з прямокутного аркуша паперу, картону, натуральної та штучної шкіри, пластика, плівки, фольги та інших матеріалів. Застосовується для виготовленні вітальних листівок, кишенькових календарів, пластикових карт, POS-матеріалів, етикеток, наклейок, книжкових обкладинок, ярликів, флаєрів, буклетів та іншої упаковки. Всі штампи виготовляються індивідуально, в залежності від виду продукції.

Гравіювання – це техніка нанесення зображення, логотипу чи орнаменту на поверхню матеріалу (акрил, дерево, пластик, скло, шкіра, камінь) за допомогою лазера, який руйнує (спалює) тонкий шар матеріалу (лазерне гравіювання), або ж методом знімання верхнього шару матеріалу з використанням фрезерного верстата (механічне гравіювання).

Гравертон – це вид сублімаційного друку, який дозволяє перенести чорно-біле або кольорове зображення на метал, застосовується для виготовлення табличок та дипломів.

Золочення – це декоративна техніка покриття металевої або іншій поверхні виробів, предметів надтонким шаром металізованого золота, його пігменту або напилення сусального золота.

3D фрезерування – це одна з можливостей фрезерного ЧПУ верстата, що дозволяє створювати тривимірні об'єкти на основі макетів 3ds Max Design, об'ємні фігури, рельєфні зображення, а також форми для відливання виробів з вихідного матеріалу.

Лазерна різка – це технологія розкрою матеріалу (сталь, мідь, алюміній, дерево, акрил) методом різки лазерним променем точного фокусування та високої потужності, яка дозволяє максимально акуратно і швидко вирізати вироби зі складними геометричними контурами плоских і об'ємних деталей, а також якісно виконати кромку деталей. Застосовується для виготовлення елементів декору, вивісок, логотипів, трафаретів.

Лазерне гравіювання – метод виконання гравіювання зображення практично будь-якого дизайну високоточним лазерним променем на будь-якому матеріалі (акрил, дерево, пластик, скло, шкіра, камінь). Застосовується для надання виробу оригінального дизайну або індивідуального образу: гравюра логотипу компанії, спортивні кубки та медалі з гравіюванням імені переможця.

Лазерне маркування –  спосіб ідентифікації та кодування зразків промислового виробництва, який являє собою нанесення за допомогою лазеру зображень, логотипів, штрих-кодів і написів на ювелірні вироби, сувеніри,  автозапчастини, медичний інструмент, вимірювальний інструмент, годинники, оправи окулярів та багато іншого. 

Ламінація – це процес нанесення захисної плівки, вручну або за допомогою спеціального обладнанням – ламінатора. Плівка може бути прозорою або кольоровою, матовою і глянцевою, а також текстурованою з різними візуальними ефектами. Розрізняють два види ламінації: холодна і гаряча. Основним призначенням ламінування продукції є захист матеріалу від шкідливого впливу сонця, вологи і механічних пошкоджень, і відповідно продовження строку її експлуатації.

Лиття під тиском – технологічний процес розплаву металу, пластику або інших матеріалів з подальшою заливкою в прес-форму, де під високим тиском і подальшим охолодженням, формується потрібна форма виробу, що дозволяє виготовляти необмежену кількість ідентичних деталей.

Облицювання композитними панелями – це зовнішня обробка фасаду алюмінієвими композитними панелями для надійного захисту конструкції від впливу вологи, пилу, низьких температур та інших факторів, а також для надання естетичного вигляду будівлі.

Патинування – це техніка штучного зістарювання виробів і предметів інтер'єру з міді, бронзи, латуні, заліза, дерева, гіпсу та навіть пінополіуретану, для додання їм вишуканості та благородства, антикварного вигляду та підвищення захисних властивостей. 

Піскоструминна обробка - це технологія холодної механічної очистки, шляхом впливу абразивних матеріалів, рухомих потоком повітря, або повітря з водою, на поверхню виробів з металу, каменю або скла.

Плазмова різка – це процес термічної різки (сталь, нержавіюча сталь, алюміній) методом виплавлення розпеченим струменем плазми, який дозволяє виконувати різання будь-якого матеріалу, який проводить електрику швидше, ніж іншими методами, з мінімальною деформацією та без необхідності подальшої обробки країв. 

Плотерна порізка – це точне фігурне вирізання ріжучим пристроєм (плоттером) зображень по векторному контуру, заданому з комп'ютера, що дозволяє надрізати плівку, пластик ПВХ або папір до підложки або прорізати наскрізь. Швидкий спосіб виготовлення наклейок і аплікацій різної складності.

Полірування акрилу полум'ям – це технологія полірування прозорого акрилу після механічної обробки, шляхом швидкого і сильного нагрівання, при якому полум’я діє на краї виробу, та завдяки оплавленню верхнього шару, робить їх рівними та прозорими. 

Порошкове фарбування – екологічно чиста, що не має відходів технологія напилення на поверхню виробу шарів полімерної порошкової фарби, з подальшою її полімеризацією при певній температурі в спеціальній печі.

Ручне дугове зварювання – зварювання, джерелом енергії якого є електрична дуга, яке використовується для зварювання вуглецевих сталей звичайної якості, якісних сталей з різним вмістом марганцю, низьколегованих і легованих, жароміцних та жаростійких сталей, чавуну і кольорових металів.

Фрезерування – це механічна обробка вручну або на верстаті деталей з різних матеріалів (метал, деревина, камінь), при якій ріжучий інструмент з безліччю лез (фреза) обертаючись з великою швидкістю, знімає шари поверхні заготовки в потрібному вам місці.

Хромування – процес металізації поверхні хімічним способом або методом дифузного напилення шару хрому, для забезпечення захисту поверхні від корозії або для отримання красивого декоративного покриття.

Широкоформатний друк – це технологія цифрового нанесення зображення на рулонний матеріал, такий як папір, банерна тканина, вінілова плівка, яке виконується на широкоформатних плоттерах різної ширини. Застосовується для виготовлення плакатів, афіш, перетяжок і інших рекламних носіїв.

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto