Біжуча стрічка у Вінниці

Вибираєте недорогий і ефективний метод реклами? Зверніть увагу на «біжучу світлодіодну стрічку». Ці прості установки гарантовано привертають до себе увагу потенційних покупців і направлють трафік в вашу сторону. Led табло успішно використовуються в таких сферах послуг як банки, обмін валют, АЗС, торгові центри та інші. Виділіть на екрані спеціальні пропозиції, інформацію про акції, унікальний продукт і генеруйте потік клієнтів.

Каталог

Реалізуємо вашу ідею
2text
Біжуча стрічка - червона
2text
Біжуча стрічка - жовта
2text
Біжуча стрічка - зелена
2text
Біжуча стрічка - синя
2text
Біжуча стрічка - біла
2text
Біжуча стрічка - повнокольорова

КОНСТРУКЦІЯ ТАБЛО

Біжуча стрічка - це об'ємна конструкція на світлодіодах. Корпус виготовлений із сталі, товщина якої становить 1 мм. Це забезпечує міцність і стійкість до експлуатації та навантажень. Конструкція без перебоїв працює в температурному діапазоні - від - 35 ° C до + 50 ° C. Світлодіодна стрічка це: доступний спосіб виділитися серед близько розташованих конкурентів; можливість донести актуальну пропозицію для клієнта і створити потребу покупки; недорогий рекламний носій, інформацію на якому ви легко змінюєте самі.

КОНСТРУКЦІЯ ТАБЛО

ЗАМОВИТИ «БІЖУЧИЙ РЯДОК» У ВІННИЦІ 

РВК «Артлайт» пропонує виготовлення та оперативний монтаж «Біжучої стрічки». Працюємо на території: м. Бершадь, м. Вінниця, м. Гайсин, м. Жмеринка, м. Іллінці, м. Калинівка, м. Козятин, смт. Крижопіль, м. Липовець, смт. Літин, м. Могилів-Подільський, смт Муровані Курилівці, м. Немирів, Оратів, смт. Піщанка, м. Погребище, смт. Теплик, смт. Тиврів, смт. Томашпіль, смт. Тростянець, м. Тульчин, м. Хмільник, смт. Чернівці, смт. Чечельник, м. Шаргород, м. Ямпіль.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: