Біжуча стрічка в Івано-Франківську

Біжуча Led стрічка - реклама, яку бачать і завдяки якій до вас приходять клієнти. Розташуйте лед-стрічку поруч з вивіскою, і покупець помітить вас швидше, ніж конкурента. Як показали дослідження, після установки рекламного боксу трафік збільшується від 50 до 80%.

Каталог

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЧЕРВОНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Червона, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓10 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 515 $/м.кв
до 1 м.кв
від 490 $/м.кв
від 1 м.кв
від 470 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЖОВТА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Жовта, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЗЕЛЕНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Зелена, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 570 $/м.кв
до 1 м.кв
від 550 $/м.кв
від 1 м.кв
від 530 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - СИНЯ
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Синя, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 565 $/м.кв
до 1 м.кв
від 545 $/м.кв
від 1 м.кв
від 525 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - БІЛА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Біла, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ПОВНОКОЛЬОРОВА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Повнокольорова, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 1 195 $/м.кв
до 1 м.кв
від 1 020 $/м.кв
від 1 м.кв
від 910 $/м.кв

НАДІЙНІ І НЕДОРОГІ КОНСТРУКЦІЇ

 Лед-панелі рік від року займають лідируючі позиції за показниками ефективності. Малий і середній бізнес - АЗС, аптеки, салони краси, торгові центри, активно користуються ними для інформування покупців і залучення нових. Візуальний контакт досягається за рахунок яскравості поля з текстом, хорошою помітністю в будь-який час доби і з дальньої відстані. Світлодіодні табло мають довгостроковий експлуатаційний ресурс і яскраве світіння.

 Особливо популярні кольори для тексту:

 Це може бути безперервне світіння або динамічні режими зі зміною кольорів.

НАДІЙНІ І НЕДОРОГІ КОНСТРУКЦІЇ

КУПИТИ ІНФОРМАЦІЙНЕ ТАБЛО В УКРАЇНІ

 Якщо ваш бізнес знаходиться в Івано - Франківську, смт Богородчани, смт Верховині, м. Галичні, м. Городенці, м. Долин, м. Калуші, м. Коломиї, м. Косівці, м. Надвірна, м. Рогатині, смт Рожнят , м. Снятині, м. Тисменниці, м. Тлумач, звертайтеся за якісним виготовленням та монтажем світлодіодного боксу в компанію «Артлайт».

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: