Біжуча стрічка Київ

Біжуча Led стрічка - вибір власників бізнесу, які обирають ефективність і результат у всьому. Яскраве інформаційне табло, що світиться, гарантовано приверне увагу перехожого, а актуальна інформація на ньому перетворить його в покупця. Результат - зростання трафіку і вашої виручки.

При цьому світлодіодне табло коштує зовсім недорого. А з урахуванням його терміну експлуатації (ресурс світлодіодів - до 100 000 годин горіння) і можливості постійного оновлення інформації - рекламні вкладення окупляться з лишком.

Каталог

Реалізуємо вашу ідею
2text
Біжуча стрічка - червона
2text
Біжуча стрічка - жовта
2text
Біжуча стрічка - зелена
2text
Біжуча стрічка - синя
2text
Біжуча стрічка - біла
2text
Біжуча стрічка - повнокольорова

ПЕРЕВАГИ

  • Оперативне виготовлення і простий монтаж; 
  • Самостійне оновлення інформації через ПК; 
  • Прикраса екстер'єру вашого закладу; 
  • Видимість з відстані до 100 м; 
  • Збільшення результативності контактів.

МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

РВК «Артлайт» пропонує продаж та монтаж рекламної установки «біжуча стрічка» в Києві, а також в населених пунктах як: Вишгород, Біла Церква, Тетіїв, Миронівка, Бориспіль, Макарів, Бровари, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Рокитне, Кагарлик, Іванків , Обухів, Баришівка, Богуслав, Фастів, Сквира, Тараща, Яготин, Володарка, Ставище, Згурівка, Красятичі.

Разом з конструкцією фахівці встановлять програму для зміни тексту на ваш ПК. Перетворюйте перехожих в ваших клієнтів за допомогою рекламних Led-стрічок!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти