Біжуча стрічка у Львові

Хочете збільшити потік покупців до 80%? Це можливо за допомогою інформаційного світлодіодного табло Яскравий, світловий, динамічний текст привертає увагу потенційних покупців, повідомляє актуальну інформацію (про ціни, спец. Пропозиції, асортимент), спонукає прийняти рішення про покупку. У порівнянні з іншими рекламними форматами, "біжуча стрічка" коштує зовсім недорого, а по ефективності не поступається серйозним рекламним бюджетам. Якщо ваша торгова точка знаходиться на жвавій вулиці, біжуча Led стрічка допоможе виділити вашу інформацію з безлічі вивісок і залучити покупця.

Каталог

Реалізуємо вашу ідею
2text
Біжуча стрічка - червона
2text
Біжуча стрічка - жовта
2text
Біжуча стрічка - зелена
2text
Біжуча стрічка - синя
2text
Біжуча стрічка - біла
2text
Біжуча стрічка - повнокольорова

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ БІЖУЧИХ СТРІЧОК

 Світлодіодні табло виготовляються зі сталі, товщиною 1 мм. Конструкція має хороші експлуатаційні якості:

  •  Стійкість до перепадів температури; 
  • Збереження яскравості світіння (термін служби світлодіодів до 100 000 годин); 
  • Надійність кріплень і корпусу (стійкість до вітрових навантажень).
ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ БІЖУЧИХ СТРІЧОК

КУПИТИ ТАБЛО НЕДОРОГО У ЛЬВОВІ 

РВК Артлайт пропонує покупцям виготовлення і монтаж рекламних конструкцій в Україні. Ми працюємо у Львові, а також в м. Броди, м. Буськ, м. Городок, м. Дрогобич, м. Жидачів, м. Жовква, м. Золочів, м. Кам'янка-Бузька, м. Миколаїв, м. Мостиська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Радехів, м. Самбір, м. Сколе, м. Сокаль, м. Старий Самбір, м. Стрий, м. Турка, м. Яворів, Борислав, Дрогобич, Львів, Моршин , Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград 

Виготовимо, встановимо, навчимо міняти текстову інформацію в спеціальній програмі, яка включена в комплект пристрою. Підвищуйте прибуток доступними рішеннями!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:

Відгуки наших клієнтів

Микола

Микола

15 лютого 2017

Вирішив прислухатися до думки колег і замовив світлодіодне табло. Вибір впав на компанію "Артлайт" , тому що під час телефонної розмови з менеджером отримав вичерпну інформацію про експлуатацію таких табло. Виготовили за 5 робочих днів і швидко спеціаліст з монтажу прикріпив на дах торгової точки.


Ключове слово
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ключове слово", з доставкою та монтажем по Україні