Біжуча стрічка в Одесі

Серед великої кількості вивісок і вітрин покупцеві буває важко зорієнтуватися відразу, особливо з урахуванням стислого ритму життя в містах. Щоб потенційний покупець не пробіг повз, зачепіть його погляд потрібною інформацією! Це можна зробити за допомогою установки табло «біжуча стрічка». Згідно аналітики, після установки інформаційного табло трафік клієнтів збільшується на 50-80%

Каталог

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЧЕРВОНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Червона, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 515 $/м.кв
до 1 м.кв
від 490 $/м.кв
від 1 м.кв
від 470 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЖОВТА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Жовта, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ЗЕЛЕНА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Зелена, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 570 $/м.кв
до 1 м.кв
від 550 $/м.кв
від 1 м.кв
від 530 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - СИНЯ
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Синя, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 565 $/м.кв
до 1 м.кв
від 545 $/м.кв
від 1 м.кв
від 525 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - БІЛА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Біла, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 520 $/м.кв
до 1 м.кв
від 495 $/м.кв
від 1 м.кв
від 475 $/м.кв
БІЖУЧА СТРІЧКА - ПОВНОКОЛЬОРОВА
Біжуча стрічка, [Світлодіодне табло], [Повнокольорова, RGB, WI-FI], ✓доставка, ✓монтаж, ✓гарантія, ✓15 років на ринку, заходьте! купуйте!
до 0.5 м.кв
від 1 195 $/м.кв
до 1 м.кв
від 1 020 $/м.кв
від 1 м.кв
від 910 $/м.кв

Заголовок

ЛЕГКО ВСТАНОВИТИ, ПРОСТО ОБСЛУГОВУВАТИ!

 Інформаційні світлодіодні табло вибирають власники таких напрямків як:

  •  Аптеки
  • АЗС
  • Магазини;
  •  Банки та інші заклади, в яких завжди є корисна для покупців інформація. 

Текст на табло зчитується з відстані до 100 м. Додайте до цього яскраві кольори, динаміку у відтворенні, і ви зрозумієте, що будете вигідно відрізнятися на тлі звичайних вивісок. Табло зі світлодіодами виготовляється зі сталі, що гарантує довгий термін служби. Порошкове забарвлення стійке до ультрафіолету.

Заголовок

ОПЕРАТИВНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «АРТЛАЙТ»

 Знімаємо мірки, виробляємо та монтуємо інформаційні табло для підприємств України, в тому числі на території м. Ананьїв, м. Арциз, м. Балта, м. Березівка, м. Білгород-Дністровський, м. Біляївка, м. Болград, Велика Михайлівка, Захарівка, Іванівка, м. Ізмаїл, м. Кілія, м. Кодима, Доброслав, м. Подільськ, Любашівка, Миколаївка, Овідіополь, Окни, м. Рені, м. Роздільна, Саврань, Сарата, Тарутине, м. Татарбунари, Ширяєве. 

Будьте яскравими, і тоді ваш покупець не змусить чекати!

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: