Біжуча стрічка в Тернополі

Стабільний трафік покупців - одне з основних умов прибутковості торгової точки. Донести до потенційного покупця якомога більше інформації про товари або послуги - значить підвищити інтерес і ймовірність покупки. Але як робити рекламні посили регулярно і у великих кількостях, й не збанкротувати на рекламному бюджеті? Відповідь проста: встановіть у свою точку інформаційне Led табло «біжуча стрічка»!

 Це рішення допоможе вам:

  • привернути увагу покупця;
  •  регулярно оновлювати вигідні пропозиції і знайомити з ними цільову аудиторію; 
  • значно заощадити на вартості реклами.

Каталог

Реалізуємо вашу ідею
2text
Біжуча стрічка - червона
2text
Біжуча стрічка - жовта
2text
Біжуча стрічка - зелена
2text
Біжуча стрічка - синя
2text
Біжуча стрічка - біла
2text
Біжуча стрічка - повнокольорова

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ТАБЛО

 У Тернополі ви завжди можете замовити світлодіодне табло недорого. Якість конструкції робить його довгостроковим рекламним носієм. Бокс зі сталі, товщиною 1 мм кріпиться на фасад будівлі на кронштейнах. Яскраве світло тексту дозволяє читати його на відстані до 100 м. Світлодіоди діаметром 5 мм розташовані на пластинах, стандартним розміром 32х16 см. Вони кріпляться всередині короба під розмір, необхідний замовнику. Ресурс світіння лампочок - до 100 000 годин. Весь цей час ви зможете легко оновлювати інформацію стільки разів, скільки забажаєте.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ТАБЛО

КУПИТИ «БІЖУЧУ СТРІЧКУ» В ТЕРНОПОЛІ 

РВК «Артлайт» пропонує виготовлення та монтаж рекламних рядків в м. Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Теребовля, Тернопіл, Чортків, Шумськ; смт Гусятин, Козова, Підволочиськ. 

Оперативні терміни, висока якість, гарантія на роботи.

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл: