UA|RU

Зовнішня реклама Рівне

Зовнішня реклама - вигідний напрямок популяризації товару, магазину, центру. Яскрава і грамотно стилізована, вона звертає на себе увагу сотні людей щодня. Рекламоносії РВК «Артлайт» зачіпають різні верстви населення, перетворюючи велику кількість перехожих в потенційних покупців. Досвідчені і початківці підприємці знають, що без належного оформлення продукції або закладу не досягти бажаних показників.

деталі виробництва

Матеріали, що випускаються мають гарантію якості і тривалий термін експлуатації (більше 3 років). Кожен виріб проектується на підставі індивідуального замовлення за участю дизайнера і фахівців. Замовник має право внести корективи для проекту на свій розсуд. Вивіски, банера, кронштейни доступні в дереві, металі, пластику, ДСП або склі. Розмірний і колірний розмах дозволяє отримувати неповторний результат кожного разу.

 

ФОТО   ВІДЕО

Широкий вибір асортименту

До замовлення доступні світлові, неонові, світлодіодні і живі вивіски для зовнішнього або внутрішнього кріплення. Цифровий друк на будь-якому типі об'єктів виконується із збереженням чіткості і яскравості зображень. За бажанням клієнта виготовляються інформаційні, адресні, композитні та інші види вивісок, а також led-реклама.

Купити зовнішню рекламу швидко і за низькою ціною

Ми працюємо по всій Україні, включаючи Сарни, Корець, Володимирець, Рокитне, Костопіль, Демидівка, Зарічне, Дубно, Здолбунів, Березне, Млинів, Дубровиця, Острог, Радивилів, Гоща, Рівне, Успіх складається з деталей. Якість - це РВК «Артлайт»!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Ольга Подлящук

Директор

«…Дуже дякую команді РВК Артлайт за професіоналізм та оперативність, за те, що наша стоматологія "Смайлик" засяяла на весь Басів схил!!!! З Вами легко і приємно мати справу, Ви найкращі !!!!!…»

Зовнішня реклама Рівне
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Зовнішня реклама Рівне", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto