UA|RU

Зовнішня реклама Житомир

Зовнішні рекламоносії розраховані на візуальне сприйняття перехожими об'єктів інформаційного змісту. Їх основне завдання - залучити погляд потенційного покупця і змусити його купити зображений продукт (увійти до закладу, магазину, офісу). Правильно стилізована і виготовлена ​​реклама компанії РВК «Артлайт» не тільки відрізнить від конкурентів в подібному роді діяльності, але також допоможе укріпити імідж і збільшити продажі.

Технічні характеристики

Реклама, представлена ​​у вигляді світлових, світлодіодних або неонових вивісок, виготовлена ​​з якісного матеріалу, має міцну конструкцію (кріплення) і енергозберігаючі світлодіоди (2-6 Ватт). Банера, кронштейни, об'ємні букви - повністю пожежобезпечні і стійкі до зміни погодних сезонів (різких температурних перепадів). Термін служби об'єктів становить від 3 до 5 років, в залежності від умов експлуатації (установка всередині або зовні приміщення).

Плюси для власників

Купити зовнішню рекламу вигідно

Виготовлення зовнішньої реклами є в Баранівка, Чуднів, Хорошів, Любар, Брусилів, Ємільчине, Бердичів, Ружин, Житомир, Коростишів, Лугини, Малин, Андрушівка, Народичі, Овруч, Радомишль, Олевськ, Попільня, Коростень, Романів, ПУЛИНО, Черняхів, Новоград -Волінській.

РВК «Артлайт» - для будь-якої сфери бізнесу. Гарантія якості і надійності!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto