UA|RU

Стильне рішення зони рецепції


Хочете, щоб Ваш офіс, салон чи бутік створювали у клієнтів гарне перше враження? Дрібниці важливі: від кольору стін,  до дизайну візиток і ручок. Але особливу увагу слід приділити до оформлення брендового логотипу чи вивіски в зоні рецепції.

Чому декор ресепшена має значення?

Коли клієнт заходить в приміщення вашого закладу, перше, що він бачить і куди йде - це ресепшн. Стійку адміністратора називають обличчям компанії. І саме по цій зоні клієнт судить про статус фірми, доходи і вирішує, чи можна вам довіряти. Несвіжий ремонт? Дешеві меблі? Відсутність логотипу і взагалі хоч якоїсь брендової символіки? Сумніваємося, що клієнт довірить свій дорогоцінний проект та гроші такій непрезентабельний фірмі.

Основною задачею зони ресепшн є донести інформацію про роботу компанії і при цьому сформувати позитивне враження про бізнес. Пам’ятайте, що перше враження задає тон подальших відносин з клієнтами та відразу ж формує рівень довіри клієнта. Вченими давно доведено, що людині вистачає 2-3 секунди, щоб на рівні підсвідомості створити враження про об'єкт в полі його зору. Вивіска, логотип та назва закладу є показниками високого статусу фірми, адже підприємець виділив гроші, не полінувався і замовив красиву брендову символіку. Клієнт розуміє, якщо власник так піклується про власну справу, то і його тут точно не залишать без уваги і виконають усе якісно. Отже, не забувайте вираз “зустрічають по одежині” і не ігноруйте інтер’єрну рекламу свого закладу.

В чому успіх інтер’єрної вивіски?

Незалежно від того, де знаходиться Ваш бізнес: на вулиці з інтенсивним трафіком чи  на алеї з тихими пішоходами, правильні типи рекламних знаків залучають клієнтів і допомагають їм орієнтуватися опинившись всередині. Нудні знаки - це нудно. Пам'ятайте, ваша мета - привернути увагу звичайного споживача незвичайним повідомленням. Двозначність, каламбур і жарти - відмінні способи показати, що у Вас позитивний бізнес. Однозначно, деякі люди скажуть, що це не стильно, не креативно чи ще щось в цьому дусі, але більшість Ваших клієнтів це оцінять.  Ваша внутрішня рекламна вивіска повинна бути досить яскравою і переконливою, щоб привернути увагу аудиторії. Важливо показати логотип вашого бренду і хоча б тизер товару чи послуг, які ви надаєте. Суть в тому, що клієнтів потрібно спокушати рекламою!

Види вивісок зони рецепції

Інтер’єрна вивіска знаходиться в близькому контакті з очима клієнта, тому ніяких зайвих деталей не повинно бути. Є багато різних видів вивісок для рецепції, і всі вони повинні виготовлятися на високому рівні. Отже, яку вивіску можна розмістити на ресепшн?

  • Об'ємні букви (3D-логотип) - це одночасно яскравий вигляд та стильне рішення. Особливо круто виглядають такі елементи з контражурним підсвічуванням.
  • Лайтбокси (світлові короби) - точно не лишаться непомітними. Завдяки яскравому підсвічуванню вони кидаються в очі, варто лише зробити крок за поріг. Кращий варіант, щоб виділитися. Логотип на ресепшн в форматі лайтбоксу підходить як для розважальних, торгових точок, так і юридичних контор, компаній з продажу нерухомості та іншого. Універсальне рішення!
  • Псевдооб'ємні літери - лаконічний та стильний варіант виконання вивіски чи логотипу. Виграшно виглядає в невеликих приміщеннях, так як виглядає акуратно, не перевантажуючи інтер'єр. Можна також додати контражурне підсвічування, що підвищить привабливість вивіски в рази.
  • Акрилові таблички - витончений «європейський» варіант. Акрилові таблички акуратно виглядають на стіні, не приваблюють зайвої уваги, але додають статусності інтер'єру. Таблички можна робити з підсвічуванням і без.

Зверніть увагу! Зона ресепшн з будь-яким видом вивіски, але з додаванням підсвітки, виглядатиме  дорожче і елітніше. Матеріали, з яких виготовляють вивіски, можуть бути різними. Наприклад, можна зробити логотип з ПВХ-пластику, пінопласту, акрилу, дерева, металу, композиту. Найбільш популярним видом підсвічування є світлодіодний,  але можливий варіант і вивіски з неоном.

Оформлення зони ресепшн – справа тонка і непроста. Дизайнер зможе підібрати правильні кольору і розмістити всі елементи гармонійно. За потреби – розробити логотип. Важливо, щоб він виглядав креативно, а також гармонійно вписувався в інтер’єр закладу. При цьому не обов'язково, щоб рекламна конструкція була важкою і міцною.

Пропонуємо виготовлення  будь-якого виду інтер’єрної вивіски чи логотипу для зони рецепції. Втілимо професійно будь-який ваш проект, а також допоможемо з дизайном вивіски, якщо ви не визначилися. У нас найякісніші матеріали, найкомфортніші ціни, найдосвідченіші майстри. Якщо у вас є які-небудь питання, відповіді на які ви не можете знайти на нашому сайті, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони зможуть допомогти вам замовити практично будь-який вид нестандартної інтер’єрної реклами за вашим індивідуальним замовленням.

 

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto