UA|RU

Об’ємні букви black&white. Будь в курсі. Будь в тренді


Втомилися шукати рекламну вивіску, яка вразить перехожих та буде вирізнятися серед інших оригінальністю та стилем? Вивіску, яка буде виконувати свої прямі рекламні функції: а саме, скеровувати трафік потенційних клієнтів до вашого бізнесу, повідомляти про ваш бренд чи продукт, не порушувати цілісність архітектурного середовища, й одночасно милувати  око перехожих. Пропонуємо звернути увагу на об'ємні букви з ефектом світіння «Black&White». Також їх ще називають літерами з ефектом «день/ніч». Назва зумовлена цікавою особливістю матеріалу, за рахунок використання якого, лицьові поверхні букв в денну пору виглядають чорними або сірими, в залежності від обраного кольору матеріалу, а в темний час доби світяться яскравим білим світлом. Круто, правда ж? 

Існує два методи виготовлення світлових об’ємних букв з ефектом хамелеона:

  • шляхом встановлення спеціалізованого акрилового оргскла Black&White;
  • з використання спеціальної плівки день-ніч.

ЧОРНО-БІЛЕ РІШЕННЯ ЗАДАЧІ

Припустимо, ви вирішили замовити вивіску на фасад будівлі у вигляді об'ємних світлових букв. І це не дивно. На сьогоднішній день, такий вид зовнішньої реклами користується найбільшим попитом, відповідає вимогам дизайн-коду усіх міст України, є читабельним та естетично привабливим. А це, повірте, не мало, якщо врахувати, що вдала, якісна і продумана вивіска – це половина виграної справи в умовах ринкової конкуренції.

Безумовно, об’ємні букви чорного кольору виглядають неперевершено! Стильно! Лаконічно і водночас дорого! Багато відомих компаній та брендів використовують чорний колір при створенні свого логотипу. Але як зробити об'ємні букви в такому колірному рішенні світловими? Адже чорний колір не пропускає світло. Як варіант – підсвітка “контражур”. Вдень об'ємні літери будуть чорними, а вночі – підсвічуватимуться світловим ореолом. Але більш ефектним та ефективним рішенням стане виготовлення чорних об'ємних літер зі застосуванням технології «день/ніч». Це відмінний спосіб зіграти на контрасті зовнішньої реклами в денний і нічний час доби.

МАГІЯ ТА СИЛА КОНТРАСТУ

Уявіть ситуацію: згідно брендбуку, логотип і назва вашої компанії чорного кольору, а фасад будівлі – білого. Вдень вивіска виглядає  ідеально, а ось в темний час доби… Вам би хотілося, щоб і у вечірній час вивіска була дуже яскравою, помітною та видимою здалеку. Об'ємні букви з ефектом підсвічування  «Black&White» – ідеальне рішення для вашої реклами! 

 

 

Використовуючи дану технологію, ми можемо зробити вивіску, яка вдень виглядає як чорні букви на білому фоні, а вночі як білі літери на чорному тлі. Таке поєднання контрастів завжди буде виграшно та достойно виглядати. 

АКРИЛ BLACK&WHITE

Акрил Black&White – це спеціальний матеріал, який володіє світлопропускною і світлорозсіюючою здатністю та при денному освітленні виглядає чорним або сірим, а вночі за рахунок підсвічування – яскраво-білим. Застосування технології зміни кольору відмінно підходить для підсвітки темних логотипів в нічний час будь-яким колірним відтінком. Можливо використання прозорих кольорових транслюсцентних плівок, а також світлодіодів будь-якого кольору. Як джерело підсвічування використовуються яскраві вологозахищені світлодіодні кластери. Для бортів об’ємних букв застосовується ПВХ або АLS-профіль. Оригінальність матеріалу може бути доповнена динамічною підсвіткою з використанням RGB-світлодіодів з функцією дистанційного управління.

Щоб замовити об'ємні букви з акрилу з ефектом «день/ніч» або розрахувати орієнтовну вартість виготовлення та монтажу, залишайте заявку на розрахунок на нашому сайті або телефонуйте за вказаними на сайті номерами. В кожному конкретному випадку і для кожного окремого клієнта ми запропонуємо найбільш оптимальне рішення.

ПЛІВКА ДЕНЬ/НІЧ

Процес виготовлення за технологією не відрізняється від інших типів світлових об'ємних літер. Відмінність полягає в матеріалі. В даному випадку ефект день/ніч створює спеціальна перфорована плівка (Oracal 8870 або 3М 3635-91). Технічно все просто – світіння здійснюється через перфоровані міні отвори, завдяки чому в денний час буква виглядає цілком чорною, а вночі перетворюється на білу. Ідеальна гармонія чорного і білого на вашому фасаді! 

  • У чому відмінність між плівкою і акрилом «день-ніч»?

При виготовленні об’ємних світлових букв Black&White, ми використовуємо якісну європейську плівку, але навіть і вона через років 5 втратить свої властивості та може змінити колір під впливом погодних умов. Плюсом є те, що у плівки більш широкий спектр кольорів і це дозволяє значно розширити вибір.

  • У чому переваги оргскла Black&White?

При виготовленні вивіски з акрилу «день/ніч», ми отримаємо колір, який не підвладний рокам і несприятливій погоді. Отже, плюс в довговічності, мінус в обмеженій кольоровій гамі. 

  • Як правильно замовити вивіску з світлових об'ємних букв «день-ніч»?

Якщо за кольором або вартістю варіант виготовлення об'ємних букв з використанням акрилового матеріалу Black&White, вам не підходить, ми запропонуємо розглянути варіант з використанням плівки «день/ніч».  

Завдяки грі контрасту, поєднанні лаконічності чорного і благородного сяйва білого, варіант вивіски з ефектом Black&White в будь-якому випадку буде безпрограшним!

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto