UA|RU

Реклама на транспорті Херсон

 

Запорука ефективної реклами криється в частоті показів продукції або бренду аудиторії потенційних покупців. Ці умови легко абстрагуються завдяки громадському транспорту. Реклама на транспорті від РВК «Артлайт» допоможе зарекомендувати логотип компанії найкращим чином і збільшити потік споживачів з кожним роком. У містах з розвиненою транспортною інфраструктурою це завдання виконується простіше.

Особливості процедури обклеювання

Розміщення реклами на комерційному, вантажному та громадському транспорті проводиться з дотриманням технології обклеювання плівкою з ламінуванням. Вона здатна витримувати різкі перепади температур і зберігати чіткість зображень надовго. Таксі, автобуси і маршрутні автомобілі, особливо тролейбуси і трамваї, мають велику площу для обклеювання. Розпізнати таку машину простіше серед загального потоку однотипної сірості.

плюси послуги

Низька ціна реклами на транспорт в Україні

Купити рекламу на транспорт від виробників РПК «Артлайт» можна вже сьогодні. Ми працюємо в багатьох містах Украина, включая Белозерка, Скадовск, Большая Александровка, Нововоронцовка, Высокополье, Берислав, Горностаевка, Голая Пристань, Ивановка, Каланчак, Верхний Рогачик, Каховка, Нижние Серогозы, Геническ, Новотроицкое, Великая Лепетиха, Алешки, Чаплинка.

Якісний сервіс, швидкі результати!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto