Реклама на транспорті - кращий вибір для тих, кому необхідно донести інформацію в маси. Практичні спостереження показали, що реклама в динаміці запам'ятовується краще, що говорить про її ефективність. РВК «Артлайт» здійснює виробництво якісної зовнішньої реклами в короткі терміни, з тим щоб логотип або бренд вашої компанії став впізнаваним і завжди залишався на увазі.
Нанесення плівкового покриття з ламінуванням проводиться на громадський, вантажний і комерційний транспорт. Габаритні автобуси, тролейбуси і трамваї надають велику площу для нанесення рекламної інформації. Широкоформатні кольорові зображення наносяться також на таксі, автобуси і маршрутки.
Купити за низькою ціною рекламу на транспорт легко в РВК «Артлайт». Ми працюємо по всій Україні, охоплюючи Буринь, Середина-Буда, Конотоп, Липова Долина, Ромні, Недригайлів, Глухів, Охтирка, Велика Писарівка, Білопілля, Путивль, Кролевець, Суми, Краснопілля, Лебедин, Тростянець, Шостка, Ямпіль.
Завжди раді допомогти!
власне
виробництво
дизайнерсько-
конструкторський
відділ
ретельний
підбір
матеріалів
несемо
відповідальність
за якість продукту
Виконання
робіт по всій
території України