UA|RU

Реклама на транспорті Ужгород

 

Щодня по місту переміщається велика кількість людей в різних напрямках. Реклама, розміщена на транспорті, підсилює ефект зорового сприйняття людей що проходять повз  або проїжджають. Швидко побачена реклама друкується в глибинах людської свідомості. Її важливо зробити яскравою і помітною. Фахівці РВК «Артлайт» знають про брендування транспорту все. Накопичений досвід і потужна виробнича база розширить межі бізнесу до невпізнання.

Об'єкти реклами

Громадський, вантажний, легковий та комерційний транспорт добре підійде для втілення в життя безлічі ідей. Якісна захисна плівка вбереже автомобіль від механічних пошкоджень і відобразить рекламну інформацію зберігаючи якість зображень. Обклеювання також проводиться на «маршрутках», автобусах, таксі.

Чому зовнішнє брендування вигідно?

Купити рекламу на транспорт за доступною ціною

Замовити рекламу на транспорт в Україні є в Великий Березний, Ужгород, Воловець, Міжгір'я, Перечин, Виноградів, Рахів, Свалява, Берегове, Тячів, Іршава, Мукачеве, Хуст.

РВК «Артлайт» - команда професіоналів, відповідально виконують свою роботу! Консультації та прийом замовлень по телефону, розміщеному на сайті.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto