UA|RU

Реклама на транспорті Запоріжжя

 

Міський транспорт - найкраще місце для розміщення рекламної інформації. У великих містах, з розвиненою автомобільною інфраструктурою вона помітна величезній кількості людей. Реклама на транспорті від РВК «Артлайт» має швидку віддачу, що дозволить в короткі терміни повернути вкладені гроші. Логотип компанії стане пізнаваним, а її продукцією чи товарами зацікавляться люди, котрі надалі стануть постійними клієнтами.

Технічні особливості

Виробництво зовнішньої реклами на громадських, вантажних або комерційних машинах здійснюється тільки з використанням якісної самоклеючої плівки, що захищає авто від пошкоджень і вицвітання протягом усього періоду використання. Друковані носії на автобусах, маршрутках чи таксі ламінуються в місцях обклеювання. Всі роботи мають гарантію якості і виконуються фахівцем, з дотриманням необхідної технології нанесення зображень.

У чому плюси такої реклами

Купити рекламу на транспорті недорого і швидко

Замовити рекламу на транспорті за низькими цінами можна у представників РВК «Артлайт». Ми працюємо по всій Україні, включаючи Більмак, Розівка, Вільнянськ, Приморськ, Гуляйполе, Запоріжжя, Пологи, Кам'янка-Дніпровськa, Бердянськ, Мелітополь, Василівка, Михайлівка, Якимівка, Оріхів, Приазовське, Веселе, Токмак, Чернігівка, Велика Білозерка, Новоміколаївк.

«Артлайт» - відповідальність, гарантія, стиль!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto