UA|RU

Світлодіодний екран Львів

 

Як виділити своє повідомлення серед інформаційного шуму? Вибираєте відео-формати, щоб транслювати ролики 24/7 - встановіть led - екран. Це дуже просте і найбільш вигідне рішення, яке підвищить увагу покупців і заощадить витрати на рекламу.

Технічні характеристики

Конструкція складається з безлічі блоків різного розміру. За рахунок цього ми можемо зібрати монітор будь-якого розміру. Дозвіл світлодіодного екрану залежить від щільності примикання один до одного світлодіодів. Цей крок починається від 10 мм. У моніторах формату HD, крок починається від 2 мм. Відстань впливає на чіткість зображення і яскравість фарб. Зображення HD-якості сприймається оком навіть при найяскравішому сонячному світлі вже з 200 метрів.

Переваги формату

Плюси повнокольорового зображення з високою роздільною здатністю очевидні. Світлодіоди мають ресурс горіння до 100 000 годин. Програма управління включена в комплект поставки, температурний режим роботи становить від - 50 ° С до + 60 ° С, легка вага конструкції дозволяє розмістити її на будь-яких поверхнях.

LED - екрани бувають декількох видів:

Замовити виготовлення LED-екрану у Львові

Якщо вам потрібен світлодіодний екран, РВК «Артлайт» раді запропонувати свої послуги. Ми працюємо в таких містах як: Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград; Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів.

 Ми пропонуємо широкий діапазон якісних рекламних послуг за вигідними цінами для процвітання вашого бізнесу.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto