UA|RU

СВІТЛОВІ КОРОБИ Одеса

Одним із затребуваних видів реклами вважаються світлові короби. Різні за розміром, довжині і висоті, вони кожен раз виходять неповторними. Низька вартість, широкий вибір коробів і лайтбоксів від виробників РВК «Артлайт» зроблять заклад колоритним, оригінальним і привабливим в очах потенційних гостей і покупців.

Асортимент рекламних об'єктів

Все, від світлових, світлодіодних, тонких, ультратонких коробів і лайтбоксів для створення неповторного дизайну. Всі об'єкти реклами виробляються з якісних складових, включаючи алюміній, текстиль, пластик, короба з інкрустацією і т.п. Список виробників доповнюють стельові, настінні і лайтбокси на дах і автомобіль. Для тих, хто боїться загубитися в широкому виборі продукції, зручним варіантом стануть готові вироби або led-реклама.

5 плюсів замовлення лайтбоксів і коробів

Світлові короби під замовлення за вигідною ціною

Купити світлові короби і вивіски від виробників РВК «Артлайт» за низькою ціною в Ананьїв, Захарівка, Іванівка, Арциз, Ізмаїл, Кілія, Балта, Кодима, Доброслав, Подільськ, Білгород-Дністровський, Любашівка, Болград, Велика Михайлівка, Овідіополь, Миколаївка, Окни, Роздільна, Саврань, Березівка, Рені, Сарата, Тарутине, Біляївка, Татарбунари, Ширяєве.

Почни бізнес з грамотної реклами!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto