UA|RU

Купити патріотичну наклейку на авто. Русский военный корабль иди...

 
 Купити патріотичну наклейку "Русский военный корабль иди нах*й, Доброго вечора, ми з України, Все буде Україна, Віримо в ЗСУ, Паляниця, Привид Києва, Байрактар, Скажи паляниця" на авто ви можете у компанії Арт Лайт наші фахівці професіонально поклеять її вам. Найбільший вибір наклейок в Україні. Виготовляємо та відправляємо протягом доби у будь-яку точку України.

 Чи є дефекти лакофарбового покриття? Наклейки на авто – простий та дешевий спосіб розв'язання проблеми. Проконсультуємо на вибір авто плівок і підберемо оптимальний варіант у співвідношенні ціна - якість під будь-який автомобіль. Якщо Вам сподобався певний дизайн наліпки на авто на нашому сайті, але потрібно змінити розміри наліпки під розміри Вашого авто - не проблема, це можна вказати в коментарях до замовлення і ми підкорегуємо розмір або колір наліпки саме під Ваш автомобіль.

 

 

 При необхідності можемо розробити індивідуальний дизайн під ваш автомобіль. Широкий асортимент автомобільних плівок + високий професійний рівень згуртованого колективу дизайнерів, друкарів та монтажників дозволяють нам у найкоротші терміни реалізовувати будь-які завдання з обклеювання плівкою автомобілів як легкового, так і вантажного автотранспорту.
З кожного замовлення 5% йде на допомогу ЗСУ!

 


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto