UA|RU

Світлодіодний екран Івано-Франківськ

 

Яскраві відеоролики незмінно залишаються одним з найбільш запам'ятовуваних форматів реклами. Саме тому все частіше власники бізнесу вибирають якісний відеоконтент для популяризації своїх товарів. Щоб не розоритися на TV і інтернет-рекламі, встановіть власний LED-монітор для трансляції роликів. Це можна зробити в будь-якому зручному місці, як в приміщенні, так і на вулиці. Привертає увагу потенційних покупців за невеликі гроші.

Можливості LED-конструкцій

Технічні характеристики

При виборі світлодіодної установки звертайте увагу на роздільну здатність. Чим менше крок пікселя, тим вище якість картинки. Світлодіоди, з яких складається «начинка» блоків, мають ресурс горіння до 100 000 годин. Яскравість зображення не втрачається навіть при денному освітленні і сонячній погоді. Діапазон робочих температур становить від - 50 ° С до + 60 ° С °.

Де замовити рекламні конструкції в Україні

РВК «Артлайт» пропонує послуги з виготовлення світлодіодних екранів під «ключ». Ми працюємо більше 10 років і приймаємо замовлення в таких населених пунктах як: Івано-Франківськ, смт Богородчани, Верховина, Рожнятів; м. Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач.

 Реклама була і залишається двигуном торгівлі в будь-яких сферах бізнесу. Вибирайте надійних і досвідчених підрядників і отримуйте результат!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto