UA|RU

Зовнішня реклама Івано-Франківськ

Сьогоднішню торгівлю не можна уявити без рекламування послуг і товарів. Більшість людей приймають рішення про придбання продукції безпосередньо в момент покупки. Тому важливим фактором, що впливає на збільшення відсотка продажів, є зовнішня реклама. Компанія РВК «Артлайт» вигідно виділить магазин, торгову точку, офіс, аптеку серед конкурентів і ефектно познайомить потенційних покупців з запропонованим сервісом.

Чому варто замовити рекламу

стильові рішення

Зовнішня реклама представлена ​​у вигляді світлових, світлодіодних і інших видів покажчиків з ефектним підсвічуванням. Об'ємні букви і живі вивіски створять неповторний візуальний контраст на тлі сірих, однотипних будівель. LED-об'єкти дозволяють транслювати промо-ролики продукції або закладу цілодобово, без перерви. Баннера, лайтбокси, кронштейни проектуються індивідуально, з урахуванням побажань замовника.

Купити зовнішню рекламу недорого

Наші точки в Івано-Франківськ, Богородчани, Надвірна, Галич, Долина, Калуш, Рогатин, Коломия, Городенка, Рожнятів, Снятин, Верховина, Тисмениця, Косів, Тлумач.

Замовити зовнішню рекламу в РВК «Артлайт» - кращий вибір для грамотного капіталовкладення і швидких результатів. Гарантія якості і неповторності рекламоносія!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto