UA|RU

Ціна якісних внутрішніх LED-дисплеїв: на чому краще не економити


LED-екран – це дороге обладнання, яке потребує високотехнологічної виробничої збірки. Чіткість і реалістичність відеозображення на внутрішньому світлодіодному дисплеї, а також його термін експлуатації залежить від якості світлодіодного матеріалу, підкладки та інших складових пристрою, включаючи акуратність монтажних робіт.

 

Якісний повноцінний світлодіодний екран для приміщень:

 • Відображає понад 15 млн кольорів;
 • Володіє високою яскравістю понад 2 000 кандел на 1м2 (в окремих випадках яскравість може досягати до 5 000 кандел на 1м2);
 • Піксельний крок до 10 мм;
 • Виробляється на світлодіодах від компаній з хорошою репутацією (японські, німецькі, американські і тайванські компанії);
 • Термін служби пристрою понад 45 000 годин постійної роботи;
 • Присутня можливість зміни згорілих модулів для збірних екранів. Цілісні дисплеї не підлягають ремонту.

 Про важливість рекламування бренду

Зустрічаються виробники світлодіодних екранів, які на 90% зібрані із зарубіжних деталей (виробництво китайських LED-екранів на замовлення виробників). Ціна на такі вироби дешевше цін на пристрої популярних імпортних марок.

LED-дисплей для приміщення з пікселем від 9 мм вітчизняного виробництва без ціни на проводку, установку і монтажні конструкції коштує недешево, і ті, хто купували дисплеї спочатку їх виробництва, зафіксували нестабільність в роботі екрану і порушення яскравості. Експлуатаційний термін вітчизняного виробу програвав імпортному. Сегодня виробники усунули існуючі раніше неполадки, підвищивши якість екранів, які тепер не гірші від закордонних зразків.

Види світлодіодних экранів

Внутрішні LED-екрани умовно можна розділити на три класи:

 • Економ клас;
 • Стандарт-клас;
 • Преміум клас.

Пристрої економ-класу не відрізняються якістю картинки, що транслюється. В них вмонтовані деталі з нетривалим періодом використання (не більше 4 років) . Недорогим світлодіодним екраном вважається пристрій з піксельним кроком 10 мм.

Оптимальним і поширеним варіантом внутрішніх LED-екранів вважаються пристрої стандарт-класу. Вони відрізняється світлодіодами. В них встановлюються діоди, що дозволяють досягти раціонального балансу ціни та якості.

Виробниками LED-дисплеїв преміум-класу для приміщень, як правило є японські представники Раnаsoniс або Shаrp. Переваги пристроїв преміум-класу:

 • Надійна і безперебійна робота виробу понад 95 000 годин і більше;
 • Якісна збірка;
 • Full-HD зображення з пікселем до 1 мм.

Світлодіодні стіни і габаритні панелі представників з Японії не мають швів по всій конструкції. Картинка або відеоматеріал на таких пристроях характеризується відсутністю дефектів, мерехтінь і позбавлене підвищеного навантаження на очі. Яскравість дисплея може бути будь-якою. Картинка має підвищену чіткість і реалістичність. Глядач машинально зосереджує погляд на відео від 5 до 15 секунд (рекламні промо-ролики в торгово-розважальному комплексі або екран в приміщенні аеропорту).

Світлодіодна реклама в ТРЦ на LED-екрані – вигідне вкладення в просування бізнесу. Перед покупкою гнучкого світлодіодного екрана варто вивчити його технічні характеристики.

Умови вибору внутрішнього світлодіодного дисплея

Вибираючи внутрішній світлодіодний екран, визначтеся зі своїми фінансовими можливостями і цільовим призначенням пристрою. Придбання LED-дисплея для трансляції відео інформаційного змісту, обмежує основні умови вибору внутрішнього світлодіодного дисплея до безперебійної роботи пристрою і сприйнятливості відеоматеріалу. Таке завдання добре виконають пристрої російських виробників економ-класу. Піксельний крок визначається з урахуванням відстані між глядачем і монітором.

Для показу рекламного контенту вибирайте світлодіодні конструкції стандарт-класу російських і зарубіжних постачальників, виконаних з надійних діодів з кроком не більше 4 мм.

Для реклами брендових товарів вибирайте пристрої японських виробників преміум-класу. На даних екранах продукт буде виглядати стильно і в ногу з часом.

 

Популярні статті

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto