UA|RU

Біжуча стрічка Чернівці

 

На ринку великої конкуренції боротьбу за покупців виграють помітні і впізнавані точки. Як стати об'єктом тяжіння для покупця? Один з недорогих способів - біжуча стрічка. Вигідні пропозиції підвищать бажання зайти в магазин, а власник відразу відчує збільшення клієнтського потоку в приємних цифрах прибутку.

Успішно користуються цим форматом:

Матеріали і термін служби

Недорога ціна світлодіодного табло- це не єдиний його плюс. Форма виконана зі сталі, товщиною 1 мм. На горіння світлодіодів закладений ресурс виробника до 100 тисяч годин. Сталь стійка до погодних умов, фарба не вигорає. Корпус робиться під розміри замовника і стає хорошим візуальним доповненням зони вивіски. Букви можуть світитися одним кольором (монохромний варіант), або міняти кольори (миготіння, динамічна поява). Найпопулярніші кольори лед-стрічки - червоний, зелений, білий.

Купити «Led табло» в Чернівцях

Ціна світлодіодної рекламної стрічки доступна підприємцям будь-якого масштабу. Недорого замовивши цей носій, ви будете користуватися ним довгий час. РВК «Артлайт» виготовляє і монтує конструкції в м. Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин; смт Глибока, Кельменці, Путила.

Вибирайте ефективні варіанти реклами і підвищуйте ваш прибуток!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto