UA|RU

Біжуча стрічка Миколаїв

 

Один з головних критеріїв успішності бізнесу - хороший потік клієнтів. На це налаштовані всі рекламні формати просування. Одним з найбільш ефективних і недорогих є "біжуча стрічка".

Світлодіодна Led вивіска допомагає:

Всі ці фактори «готують» клієнта до покупки. Додайте на світлодіодну стрічку унікальну пропозицію і проінформований перехожий або автомобіліст захоче придбати ваш товар.

Ціна, якість, терміни

Конструкції виготовляються зі сталі товщиною 1 мм. Корпус покритий порошковою фарбою. Світлодіодне табло стійке до вітрових і температурних навантажень. Ресурс горіння світлодіодів - 100 000 годин. Текст може бути червоного, зеленого, синього білого, а також є моделі з монохромним (чорно-білим) кольором. Тексту легко додається динаміка - миготіння, плавна поява, запалювання по одній букві та інше. Керування режимами відбувається за допомогою контролера, а зміна інформації відбувається через ПК. Установча програма входить в пакет послуг

Зрозуміти механіку заміни тексту вийде за кілька хвилин. Спеціаліст все покаже і розповість після монтажу. Тепер ви можете доносити до покупця актуальну інформацію своєчасно.

Купити табло "Біжуча стрічка" в Миколаєві

Компанія «Артлайт» пропонує не тільки виготовлення, але і монтаж. Ми працюємо в Україні, в тому числі в населених пунктах Арбузинка, м. Баштанка, Березанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, м. Миколаїв, м. Вознесенськ, ВРАДІЇВКА, ДОМАНІВКА, ЄЛАНЕЦЬ, Казанка, Криве Озеро, м. Миколаїв, м. Новий Буг, м. Нова Одеса, м. Очаків, м. Первомайськ, м. Снігурівка.

Створюємо для вас ефективну і працюючу рекламу!

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto